..::Nurhaktan Dünyaya Açılan Pencere::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Nurhaktan Dünyaya Açılan Pencere::..

Ana SayfaAnasayfaKılıçdaroğlunu Destekliyoruz Radyo_10Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz

4 posters
YazarMesaj
Hüseyin
moderatör
moderatör

Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz Empty
MesajKonu: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyPtsi 24 Mayıs - 9:49

CHP Genel Başkanlığına Seçilen Kemal Kılıçdaroğlunu Tebrik ediyor CHP yi güçlendireceğine inanıyoruz ve temiz bir siyasetçi olarak destekliyoruz.
mahsunkar

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyPtsi 24 Mayıs - 16:02

her şeyin hayırlısı diyelim.
yaren

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyPtsi 7 Haz. - 9:35

kılıçdaroğlunu bende destekliyorum temiz siyasitçi kişilikli dürüst bir insan
mahsunkar

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptySalı 8 Haz. - 16:43

zihniyet değişmedikçe kişilerin değişmesi bir şey ifade etmez.selamlar
yaren

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyÇarş. 9 Haz. - 8:05

zihniyeti koyan kişiler değilmi? zihniyetten kastınız ney bilmiyorum ama mahsunkar kişi değiştiği zaman zihniyette değişir.Ben inanıyorumki kılıçdaroğlu CHP yi iyi bir yere taşır.
Hüseyin
moderatör
moderatör

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyÇarş. 9 Haz. - 8:18

Bana görede Chp de birşeylerin değişeceği kesin kılıçtaroğluyla farklı bir kimlik kazanacaktır. Kılıçdaroğlu şu yada bunu yapar diye birşey söylemek için daha erken ancak Türk siyasetinde birşeylerin değişmesi gerekiyo siyasetcilik,particilik bitip yerini hizmet anlayışı alması gerekiyo halkımızın oyunu kişiye partiye değil Memlekete hizmet edecek kişiye vermesi gerekiyor.ama ülkemizde maalesef tam tersi işliyor benim partim olsun isterse taş olsun oyumu yinede ona veririm anlayışı hakim.artık bunların bitmesi gerek.saygılar.
muratcan

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyÇarş. 9 Haz. - 9:42

evet hüseyin bey size katılıyorum kesinlikle doğru söylüyorsunuz türkiyede siyaset anlayışının bitip yerini hizmet anlayışının alması gerek bunu yapacak olanda bizleriz seçim zamanı geldiğinde particiliği ön plana çıkarmayıp hizmet anlayışına oy vermemiz gerekiyo ama türkiyede bu anlayış biraz zor gibi gözüküyo tşekkürler.

ayrıca mahsunkar kardeşime sesleniyorum her konuyo bir cevap yazıyosun tamam iyi ama her cevabada bir cevap yazıyosun cevap gerekmeyen yazılarada yazıyorsun kardeşim gerekli yerlerde gerekli cevapları yaz gereksiz yazılarla doldurmayalım sayfaları yanlış anlaşılmasın tabiki güzel yazılar yazarak sitenin canlanmasını sağlamalıyız ancak gereksiz yazılarlada doldurmamız hoş değil tşk.ediyorum.
mahsunkar

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyÇarş. 9 Haz. - 15:37

gereksiz yazmıyorum muratcan dostum.sadece bu konudaki görüşlerimi siz canlarla paylaşıyorum.selamlar
muratcan

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyPerş. 10 Haz. - 14:25

bu konuya mahsus demedim mahsunkar geneline bakarsan konuya cevap yazdığın gibi cevaplarada cevap yazıyosun cevap gerekmeyen yazılara yani mutlaka konulara cevap verilir ama bazı gereksiz yazılarda gördüm sitede sana ait yanlış anlama sadece siteye gereksiz yazılar yazmayalım diyorum güncel ve yağı bilgi içerikli bir konu olur elbetteki yazarız tartışırız böyle olmasıda gerekiyo teşekkür ederim.
mahsunkar

MesajKonu: Geri: Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz   Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz EmptyCuma 18 Haz. - 14:52

ben teşekkür ederim muratcan yapıcı eleştirilerinizden dolayı.

Kılıçdaroğlunu Destekliyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tekel İşçilerinin hak Mücadelesini Destekliyoruz