..::Nurhaktan Dünyaya Açılan Pencere::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Nurhaktan Dünyaya Açılan Pencere::..

Ana SayfaAnasayfaKahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti Radyo_10Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti

2 posters
YazarMesaj
Nurhak
Admin
Admin
Nurhak

Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti Empty
MesajKonu: Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti   Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti EmptyPaz 21 Mart - 14:06

Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti Avni10
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, “bahar dönemi memlekette iş yapma dönemidir. Bu sebeple incelemelerimiz sürecek. Hizmete devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, Karaelbistan Belediyesi'ni ziyaretinde yaptığı konuşmada, hizmete devam edeceklerini söyledi. Ekinözü ve Nurhak ilçelerinin yanı sıra, İğde, Doğan ve Akbayır beldelerini de ziyaret eden Doğan, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Karaelbistan Belediye Başkanı Mikdat Er ile Elbistan İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Göçer, Sırrı Demir ve Ali Demir tarafından karşılanan Doğan, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Daha önce 15 gün Kahramanmaraş'ta kaldım. Elbistan'a 3,5 aydır gelemiyordum. Bugünü fırsat bilerek 3 gün Elbistan'ı inceleme fırsatımız oldu. Elbistan ile birlikte beldelerimizi de ziyaret ettik. Çünkü bahar dönemi memlekette iş yapma dönemidir. Bu sebeple incelemelerimiz sürecek. Bu ziyaretlerimizde beldelerimizin eksikliklerini tespit ediyoruz. Eksikliklerin giderilmesi için Elbistan Belediyemiz destekte bulunacak. Aynı zamanda il genel meclis üyelerimizin dördü bir arada hareket ediyor. Bu sebeple il genel meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu yüzden yapmış olduğu çalışmalarda ses getirmektedir. Ve bugün onlarla birlikte ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Ziyaretler sırasında bizlere düşen hizmetleri değerlendiriyor ve tespit ediyoruz. İnşallah hizmete devam edeceğiz.”

Kahramanmaraş merkeze bağlı Karacasu Beldesi'nde yaptığı ve basında yer alan cümlelerine de açıklık getiren Doğan, şöyle devam etti:

“Son zamanlarda gelişen olaylar merkezimizin ve benim bilgim dâhilindedir. Ben kolay kolay iddialı konuşmam. Elbistanlı hemşerilerim için 5.5 yıl daha mecliste çalışmalarımızı sürdüreceğim. Seçime 1.5 yıl kala şimdiye kadar böyle bir iddia içerisine girmedim. Ama ben AK Parti'nin ruhu olduğum söyleniyor. Bunun için böyle şeyler siyasetçilerin başına gelir. Başbakanımızın başına da böyle şeyler geldi. Sayın Başbakanımızla aramızda görüşmelerimiz oldu. Ama aramızda geçen görüşmeyi açıklayamam.

Kendi aramızda herhangi bir muhalefet yok. Bilindiği üzere seçime bir yıl kala Avni Doğan Elbistan'da siyaseten öldürülür. En son gün aday tespit edildiği saat olan 17.00'da Avni Doğan geri dirilir. Bu 20 senedir böyle gidiyor. Bu senede bazı arkadaşlar bir fırsat buldu Avni Doğan'ı yine siyaseten öldürecekler. Türkiye'de yapılan bir ankette Avni Doğan yüzde 66 ile 2. sıraya yerleşti. Birinci sıradaki arkadaşımız ile binde bir gibi fark var. Hemşerilerim rahat olsunlar. Çok açık ve net konuşuyorum 5.5 yıl daha buradayım.

Avni Doğan kimseyi fişlemez. Benim söylediğim sözler baştan aşağı değerlendirilirse birilerini bizim fişlediğimiz ortaya çıkmaz. Fişlenenlerin tespit edildiği, fişleyenlerin deşifre edildiği manası çıkar. Bu meseleyi 10 gün zirvede tutan basınımızda biliyor ama benim yine yayın organlarını eleştirmek gibi bir huyum yok. Ben yazılanları her zaman anlayış ve hoşgörü ile karşılarım. İyi veya kötü yazıların yazılmasına karşı herhangi bir girişimde bulunmuyorum. Ama yaptığım açıklamalarımda her zaman samimiyim. Bizim siyasi çizgimize bakıldığı zaman 1970'li yıllardan buyana çok insanın bir cümlesi kesilip biçilerek gündeme taşınıyor ve o insan linç edilmiştir. Ama linç edilenler halen ayaktadır. Başbakanımız iki mısra şiirden dolayı hapse atılmıştır ve belediye başkanlığı düşürülmüştür. Muhtar bile olamaz denilmiştir ama şuan başbakandır. Benim başıma gelen siyasi aktörlerin hepsinin başına gelmiştir.

Bu hadise olmadan ben siyasetin zirvesindeydim ama yorgundum. Bunu herkes biliyor. Çünkü ben Kahramanmaraş'ın tüm problemlerini göğüsleyen bir vekilim. Şimdi, ben 'Bismillahirrahmanirrahim' diyor ve işe yeniden başlıyorum. Ben ne zaman tökezlediysem çok kuvvetli ayağa kalkmışımdır. Beni yakından tanıyanlar çok iyi bilirler. Yaşanan bu durumdan mutlu olanlar fazla sevinmesin, üzülenlerde fazla üzülmesin. Çünkü üzülenler sevinecek, mutlu olanlar ise derin bir üzüntüye kapılacağı kanaatindeyim. Bismillahirrahmanirrahim diyorum.”

Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut'un kendisi hakkında yaptığı açıklamalar ve Elbistan eski Belediye Başkan Abdullah Paksoy'un açıklamalarına da değinen Doğan, “Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut'a cevap verecek durumda değilim. Ona cevabı eski İl Genel Meclis Üyemiz Latif Taş verecek. Eski belediye başkanı Abdullah Bey açıklamalarında ayıp etmiş. Gerçekten iyi düşünüp konuşması lazım” diye konuştu.

Daha sonra Özel Yıldız İlköğretim Okulu'nun yeni binasının temel atma törenine katılan Milletvekili Avni Doğan, belde ziyaretlerini sürdürdü.

Milletvekili Avni Doğan'a, İl Genel Meclisi Üyelerinin yanı sıra; AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Bünyamin Kılıç ve Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük ile belde belediye başkanları ve parti yöneticileri eşlik ettiler.
Kaynak:Elibistanınsesi
http://nurhak.liyiz.biz
mahsunkar

Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti Empty
MesajKonu: Geri: Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti   Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti EmptyPtsi 29 Mart - 16:37

milletvekillerinin bölgelerini ziyaret etmesi ,halkın sorunlarını yerinde görmesi güzel bir davranıştır.

Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan İlçe ve Beldelerimizi Ziyaret Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dr.Durmaş Ali Şahin Vefaat Etti